Życzenia Świąteczne

   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia nasza redakcja pragnie życzyć Państwu wszystkiego co najlepsze. Ciepłej, rodzinnej atmosfery w gronie najbliższych, miłości, zdrowia i cierpliwości. Przyjemnych doznań kulinarnych przy wigilijnym stole i wspólnego kolędowania przy pięknie przystrojonej choince.

Ten szczególny czas w roku niesie ze sobą wiele refleksji dotyczących minionego okresu i planów na przyszłość. Nie bądźcie dla siebie zbyt surowi, wynieście z tego podsumowania tylko to co dobre i nie zapominajcie:

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Andrzej Sapkowski

Każdy jest niezwykły. Każdy. Każdy jest bohaterem, kochankiem, głupcem, złoczyńcą, każdy.

Każdy może opowiedzieć swoją historię.

Alan Moore

Życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. Poruszających historii w jeszcze ciekawszych książkach niż dotychczas zdołaliście przeczytać, wspólnych wzruszeń przy rodzinnych seansach, a także kolejnych zajmujących, nietuzinkowych, wnikliwych, inspirujących artykułów od naszej redakcji.

Bądźcie szczęśliwi !


Autor: Agata Jurewicz

Agata Jurewicz

Pochodzę z miejscowości położonej przy styku trzech państw Niemiec, Polski i Czech. Od kilku lat mieszkam we Wrocławiu. Jestem zawodowym aktorem musicalowym i serialowym. Moją drugą pasją jest pisanie. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi. Szczególnie cenie sobie kreatywność, pracowitość i optymizm, którym sama staram się dzielić. Radość czerpię z podróży, słonecznych dni, muzyki i spacerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *