Ultrace 2021

Ten weekend to weekend idealny dla fanów motoryzacji. W sobotę i niedzielę na Stadionie Wrocław trwał Ultrace 2021. Bilety wykupiło około 15 tysięcy osób. Oczywiście główną atrakcją wydarzenia są samochody i to nie byle jakie. 

Ultrace 2021

28 i 29 sierpnia 2021 roku na Stadionie Wrocławskim odbyło się wydarzenie motoryzacyjne, czyli Ultrace 2021. W wydarzeniu udział wzięło około 15 tysięcy osób, oczywiście mówimy tu o samej widowni. Pojawiły się setki samochodów najwyżeszej klasy. Można było zobaczyć samochody z całego świata. Stworzona została także strefa Drift, a także była atrakcja taka jak Drift Taxi.

Unikatowe samochody

Fani motoryzacji na Ultrace 2021 mogli zobaczyć samochody zarówno klasyczne, jak i egzotyczne. Niektóre auta łączyły w sobie klasykę, ale też nowoczesne dodatki. Jedną z ciekawszych atrakcji była kolekcja 13 samochodów, których łączna wartość wynosiła około 100 mln. Część z nich pochodzi z edycji limitowanych.

Strefa Drift

Atrakcją, na którą wszyscy czekali była Strefa Driftu. Około 40 profesjonalnych kierowców prezentowało swoje umiejętności. Niektórzy uczestnicy Ultrace 2021 mieli okazję poczuć, jak to jest siedzieć tuż obok kierowcy, podczas driftu. Właśnie na tym polegało Drift Taxi. Reakcje pasażerów były rozmaite. Poczynając od lekkiego strachu, na ogromnej radości kończąc.


Autor: Aleksandra Desperak
Zdjęcia i filmy: Aleksandra Desperak

Aleksandra Desperak

Zwykła dziewczyna - miłośniczka zwierząt, wegetarianka, z dystansem do siebie. Bezkompromisowa, jeśli chodzi o krzywdę ludzi, zwierząt, przyrody. Ostatnio odkryła w sobie pierwiastek ogrodniczy. Pierwiastek kulinarny odkrywa powoli, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *