„Just Look Up” – najnowszy duet Ariany Grande i Kid Cudi’ego

Ariana Grande i Kid Cudi to tylko przedsmak plejady gwiazd, jaką zobaczyć będzie można w najnowszym filmie Netflixa „Nie patrz w górę”. Artyści połączyli siły w piosence „Just Look Up”, która promuje produkcję. Wokal Ariany w połączeniu z piórem Cudi’ego jest już dostępny w streamingu!

„Nie patrz w górę” to najnowsza produkcja Adama McKay, która swoją premierę będzie miała 24 grudnia 2021 roku na platformie Netflix. Ta amerykańska czarna komedia opowiadać będzie o dwójce astronomów, którzy chcąc ostrzec świat przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą, wyruszają w tournée po mediach. W rolę głównych bohaterów wcielą się Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence, a u ich boku zobaczymy takie gwiazdy jak Cate Blanchett, Meryl Streep, Timothée Chalamet czy muzyczny duet Kid Cudi i Ariana Grande.

Kid Cudi to jeden z najciekawszych raperów ostatnich kilkunastu lat.  Muzyk pochodzący z Cleveland od wielu lat podbija publikę mieszanką alternatywy, psychodelii i hip-hopu. Jego hit „Day ’n’ Nite” był jednym z najlepiej sprzedających się kawałków 2008 roku, a rok temu udało mu się podbić listę Billboard Hot 100 piosenką „The Scotts” w duecie z Travisem Scottem. Cudi oprócz swojego talentu muzycznego, rozwija się także jako aktor. Można kojarzyć go między innymi z filmu „Need for Speed” czy serialów „We Are Who We Are” i „Westworld”. W listopadzie tego roku  na platformie Amazon Prime Video ukazał się dokument o jego życiu „A Man Named Scott”. 

Cudi to nie jedyna muzyczna gwiazda, która wystąpi w filmie „Don’t Look Up”. Towarzyszyć mu będzie aktorka i piosenkarka Ariana Grande. Jej głos uznawany jest za jeden z najpiękniejszych na świecie, a ona sama cieszy się ogromną popularnością. Jako jedna z nielicznych artystów przekroczyła próg 60 milionów słuchaczy na Spotify, a jej album „Positions” kilka dni temu otrzymał nominację do nagrody Grammy. Aktualnie zobaczyć można, jak dzieli się swoim doświadczeniem jako jedna z jurorek w amerykańskiej wersji programu „The Voice”. Grande rozpoczęła swoją karierę jako aktorka w serialu „Victoria znaczy zwycięstwo”. Rola Cat Valentine przyniosła jej ogromny sukces, a Cat dostała nawet swój własny spin-off – „Sam i Cat”. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Don’t Look Up (@dontlookupfilm)

„Ponieważ jutro może nigdy nie nadejść, po prostu popatrz w górę”. Mimo, że tytuł filmu jasno mówi „nie patrz w górę”, Ariana i Cudi w ich najnowszej piosence powstałej na potrzeby filmu „Just Look Up”, zachęcają, żeby mimo trudnych chwil i złamanemu sercu spojrzeć na piękno, którego na codzień nie dostrzegamy. Magiczny wokal Grande obok produkcji i zwrotek Cudiego dają nam piękną balladę, dzięki której możemy poczuć się jak w kosmosie, ciesząc się z ostatnich chwil obok lecącej, zabójczej komety. Piosenkę przesłuchać można już na wszystkich serwisach streamingowych, a film „Nie patrz w górę” od 10 grudnia zobaczyć można w wybranych kinach. 24 grudnia pojawi się on również na Netflixie.  


Autor: Szymon Orzeł
Zdjęcie: Chief Fashionista, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *