Nowe.pl rekrutuje: dołącz do redakcji!

Jako studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej szkolicie się, aby w przyszłości móc kreować media. Zdobywacie też wiedzę na temat pisania i redagowania tekstów, nagrywania filmów, robienia zachwycających zdjęć. Jeżeli uważacie, że najwyższy czas wykorzystać to w praktyce, to świetnie się składa – Nowe.pl rusza z rekrutacją!

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy studencką redakcją prowadzoną przez dr Małgorzatę Kolankowską. Jeżeli chcecie zdobyć pierwsze dziennikarskie doświadczenia lub rozwinąć już posiadane – zapraszamy! Piszemy o wszystkim, od muzyki, przez literaturę i lifestyle, po sport. Nie poruszamy jedynie tematów dotyczących polityki. Spotykamy się online, wracamy jednak również do spotkań na żywo.

JAK CZĘSTO PISZEMY?

Regularnie! Przynajmniej jeden tekst w tygodniu.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY SIĘ ZGŁOSIĆ?

Napisać tekst, w którym zaprezentujecie swoje umiejętności (dowolna jest zarówno tematyka, jak i gatunek), wypełnić dostępny TUTAJ formularz rekrutacyjny i dołączyć swój tekst do formularza.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 grudnia.

Serdeczności i zdrowia!


Redakcja Nowe.pl

Magdalena Skawina

Jeżeli zastanawiasz się, czym się zajmuję, zapewne słucham nowej polskiej rap płyty siedząc na balkonie dusznego wrocławskiego osiedla. Może kiedyś, kiedy dorobię się już na pisaniu o młodych raperach, zbuduję wehikuł, który przeniesie mnie do alternatywnej rzeczywistości. A w niej leżę teraz na plaży i podziwiam niekończące się zachody słońca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *